Przejdź do treści
Strona główna » Dwa lata istnienia strony Zdrowoczesni

Dwa lata istnienia strony Zdrowoczesni

DRUGA ROCZNICA STRONY ZDROWOCZEŚNI!!! 🥳🤩

23 października 2020 roku wszystko się zaczęło. Tak, Kochani – dziś obchodzimy drugą rocznicę utworzenia strony zdrowoczesni.pl! 😀

Iwona Zmysło Zdrowoczesni tort rocznica

Druga rocznica strony Zdrowoczesni

Czy to dużo, czy mało? 🤔

Biorąc pod uwagę to, ile się w tym czasie wydarzyło, i ile zrobiliśmy, to dużo. Utworzyliśmy dla Was kilka zakładek z artykułami i przepisami. Zorganizowaliśmy kilka wyzwań zdrowotnych, wzięliśmy udział w kilku eventach. Jednak zważywszy na to, co i ile jeszcze przed nami, to zaledwie chwila.
Takie rocznice zwykle skłaniają do refleksji, ale przede wszystkim do podziękowań – pozwólcie więc, że w tym dniu na nich właśnie się skupię.

Dla kogo podziękowania za dwa lata istnienia Zdrowoczesnych?

Ludzi, którym należą się podziękowania, jest wielu, pozwólcie jednak, że zacznę od pomysłodawcy tego przedsięwzięcia – Mariusza. Mariusz to osoba, której nie zobaczycie na portalach społecznościowych, ponieważ wyjątkowo chroni swoją prywatność. Ale jest to ktoś, od pomysłu kogo tak naprawdę wszystko się zaczęło. Bo to Mariusz namówił mnie do założenia tego portalu, to dzięki jego pracy technicznej strona przez pierwszy rok funkcjonowała w takiej a nie innej odsłonie. To on ciągle sypie pomysłami, jak z rękawa, a ja tylko zastanawiam się, czy nadążę. I mimo, że w tej chwili artykuły na stronie zamieszczam już sama, to on ciągle motywuje mnie, żeby działać dalej. To on jest tą osobą zza kulis, jak kamerzysta za kamerą.

Dziękuję mojemu szwagrowi, Darkowi – to jego pomysł na nazwę portalu wygrał. Propozycji nazwy było mnóstwo, wiele osób zaangażowało się w to całym sercem. A Darek, kiedyś, podczas rozmowy telefonicznej, powiedział „ej, a jakby tak Zdrowocześni?” I siadło! siadło praktycznie od razu.

Bliżsi członkowie rodziny też mają swój udział

Dziękuję moim synom – Łukaszowi, dzięki któremu strona ma obecną szatę graficzną, który użycza mi swojego serwera i który jest moim kołem ratunkowym, gdy czuję, że sama sobie nie poradzę. I za to, że ma do mnie dużo cierpliwości, gdy męczę go różnymi pytaniami.

Dziękuję też mojemu młodszemu synowi Grzegorzowi – to dzięki niemu wiem, co to są opisy meta, frazy kluczowe, alty i inne nieznane mi wcześniej pojęcia. To dzięki niemu wiem, na co zwrócić szczególną uwagę, pracując pod kątem pozycjonowania strony.

Dziękuję mojemu mężowi Jurkowi, bo to on robi mi herbatę, podczas, gdy ja siedzę i piszę kolejny artykuł, albo wklejam zdjęcia do galerii. To on konstruował mi w Excelu wszystkie tabele, do których co tydzień wpisywałam Wasze kroki podczas wyzwań „Sto milionów kroków do wiosny” oraz „Razem dookoła świata”.

Dziękuję Natalii z Bloga czekolady za patronat nad naszym pierwszym wyzwaniem oraz wywiady i zaproszenia na ciekawe wydarzenia.

Dziękuję wszystkim osobom, które tak chętnie napisały dla nas artykuły – czy to do zakładki Zdrowie, czy Przepisy, czy Moja pasja – dziękuję zatem Asi, Olimpii, Kasi i mojej szwagierce Ilonie. jej również za użyczenie zdjęć.

Dziękuję mojej przyjaciółce Gosi – jej trafne wskazówki są dla mnie niezwykle cenne – często czekam z podjęciem decyzji, dopóki nie poznam jej zdania.

Dziękuję wreszcie Wam wszystkim, bo tak naprawdę ta strona istnieje tylko dzięki temu, że na nią zaglądacie – gdyby nie Wy, nie byłoby tego wszystkiego, bo nie miałabym dla kogo tworzyć.

Dziękuję jednak nie tylko za to, że tu zaglądacie, ale przede wszystkim za to, że wspieracie, głównie poprzez fanpage Zdrowocześni. Czuję Waszą życzliwość i pozytywną energię – to dodaje mi sił i niesamowicie motywuje do działania i doskonalenia tego wszystkiego 🙂