O mnie

Biolog i dietetyk w jednym? Tak, to ja!

Jestem absolwentką Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego (kierunek biologia) oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej (specjalność dietetyka i praktyka planowania żywienia).

Od 6 lat pracuję jako dietetyk w przychodni, gdzie zajmuję się dietoterapią dorosłych i dzieci. W swojej pracy skupiam  się  nie  tylko  na  układaniu diet,  ale  przede wszystkim na kształtowaniu  u moich pacjentów  trwałych nawyków  żywieniowych     i zmiany stylu życia, które wspólnie z nimi zmieniam na lepsze. Przyjmuję pacjentów z m.in. otyłością, chorobami tarczycy, jelit, cukrzycą, dokładając wszelkich starań, aby jak najlepiej pomóc każdemu z moich podopiecznych. Nieustannie podnoszę swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniach.

Strona powstała z myślą o osobach, którym leży na sercu zdrowy styl życia – począwszy od diety służącej zdrowiu, poprzez aktywność fizyczną, a na zabiegach kosmetycznych skończywszy. Jeśli zatem tego typu tematyka jest Ci bliska, zapraszam do częstych odwiedzin 🙂

Jestem   otwarta  na   propozycje  współpracy  z  firmami,  placówkami  oświatowymi
i innymi podmiotami (wykłady, warsztaty – zgodnie z aktualnie obowiązującymi zaleceniami oraz aktualną wiedzą z zakresu dietetyki).

Ja - na str. gł.